Субота, 27.04.2024, 15:12
         Подруга
Приветствую Вас Гость



Средства для загара, после загара и автозагары - Сторінка 9 - Форум

Погода в Украине
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Модератор форуму: Ёлка, Liv, Еленчик, Anita  
Форум » Косметика Ив Роше » Средства Ив Роше » Средства для загара, после загара и автозагары (Protectyl Vegetal , Bronze Nature, и т.д. отзывы.)
Средства для загара, после загара и автозагары
AnnaДата: Понеділок, 24.06.2013, 20:27 | Сообщение # 121
Ангел
Группа: Подруга
Сообщений: 2295
Награды: 0
Репутация: 3849
Статус:
Цитата (tacala)
вот у меня с этим кремом такая-же беда, сначала эффекта не было никакого, а потом ноги в желтых пятнах, пол-флакона осталось - забросила его в дальний ящик, решила буду естественным путем загорать

tacala, тогда все понятно с этим молочком, а я уж подумала, что только у меня такой эффект funnylanguage
 
kissДата: Понеділок, 24.06.2013, 20:48 | Сообщение # 122
Принцесса
Группа: Подруга
Сообщений: 440
Награды: 0
Репутация: 3703
Статус:
Цитата (tacala)
решила буду естественным путем загорать раньше никогда автозагарами не пользовалась и теперь и не хочется больше

tacala, спробуй перламутровий гель для ніг - супер штука, розчарована не будеш! da сама починала з молочка, але купила гель і не пожаліла girlflower
 
AnnaДата: Понеділок, 24.06.2013, 21:01 | Сообщение # 123
Ангел
Группа: Подруга
Сообщений: 2295
Награды: 0
Репутация: 3849
Статус:
kiss, рада, что и тебе перламутровый гель понравился da
 
kissДата: Понеділок, 24.06.2013, 21:04 | Сообщение # 124
Принцесса
Группа: Подруга
Сообщений: 440
Награды: 0
Репутация: 3703
Статус:
Anna, спасибо! я 2 штуки хапнула - довольна love раніше все літо ходила з білими ногами - тепер тільки й чую "коли твої ножки встигли так ласно засмагнути?!" - а я з малим цілими днями на вулиці гуляю,то й дозасмагаю по трошки, а нікому й в голову не прийде, що це не натуральний загар hihi
 
AnnaДата: Понеділок, 24.06.2013, 21:11 | Сообщение # 125
Ангел
Группа: Подруга
Сообщений: 2295
Награды: 0
Репутация: 3849
Статус:
Цитата (kiss)
я 2 штуки хапнула - довольна

hihi жаль только, что объем маленький gryst а так, я тоже от него балдю love сейчас опять намазалась молочком, а до этого, еле отскрабила желтые пятна brows
 
kissДата: Понеділок, 24.06.2013, 21:17 | Сообщение # 126
Принцесса
Группа: Подруга
Сообщений: 440
Награды: 0
Репутация: 3703
Статус:
Цитата (Anna)
жаль только, что объем маленький

це правда, могли б флакончик побільше зробити, зажали щось ... da але всеодно навіть при такому об"ємі і такій ціні - він тог овартий girlflower
Цитата (Anna)
а до этого, еле отскрабила желтые пятна

капєц mouse це ж в таку спеку треба було в штанах декілька днів походити... співчуваю gryst
 
AnnaДата: Понеділок, 24.06.2013, 21:24 | Сообщение # 127
Ангел
Группа: Подруга
Сообщений: 2295
Награды: 0
Репутация: 3849
Статус:
Цитата (kiss)
це ж в таку спеку треба було в штанах декілька днів походити... співчуваю

kiss, на прошлой неделе можно было ходить в брюках, нормально было hihi а вот если завтра встану такая же, леопардовая, то ... mouse
 
kissДата: Неділя, 30.06.2013, 00:50 | Сообщение # 128
Принцесса
Группа: Подруга
Сообщений: 440
Награды: 0
Репутация: 3703
Статус:
Цитата (Anna)
а вот если завтра встану такая же, леопардовая, то ...

Anna, і як там справи з молочком? brows
я десь тиждень не поновляла свою "засмагу", а ще плюс ванні процедури, як результат - все змилося, добре, хоч плям нема, хоча якщо добре придивитися, в місцях впадин помітні дрібненькі плямки, насиченіший відтінок. Але це, мабуть, грішок усіх автозагарів, тому розчарування нема, та й непомітно це нікому, крім мене, і то тому що я знаю.
Всеодно, буду із задоволенням користуватися далі. Завтра зранку розпочну da
 
СолькаДата: Неділя, 30.06.2013, 02:46 | Сообщение # 129
Ангел
Группа: Подруга
Сообщений: 1942
Награды: 0
Репутация: 1837
Статус:
Довго вибирала між спреєм - автозагаром і молочком - зупинилась на спреї. В мене дуже світла шкіра і погано загоряє. Але після перших двох нанесень спрею (на зволожуюче молочко) - чудовий результат злегка загорілої шкіри. Боялась, що буду жовта, бо після того, як замовила, бачила кілька таких відгуків. Але ні - колір природній. Знайомі, не знаючи, що це автозагар, говорили, що гарно загоріла.

Добавлено (30.06.2013, 01:46)
---------------------------------------------
Надихнувшись результатом спрею-автозагару ІР (після того, як вже використала майже половинку флакона), вирішила купити в магазині спрей іншої фірми - для порівняння. Результат просто чудо! Добре, що наносила лише на ноги (побачити результат) - ноги стали чудового оранжевого відтінку. Цілий тиждень була змушена ходити в штанах (при такій жарі), поки нарешті відтерла цей оранжевий колір. Вирішила не ризикувати і замовила ще 1 флакон спрею ІР, тим більше, що в ІМ на нього була знижка 50%.

 
kissДата: Неділя, 30.06.2013, 10:17 | Сообщение # 130
Принцесса
Группа: Подруга
Сообщений: 440
Награды: 0
Репутация: 3703
Статус:
Солька, а до спрею ИР користувалася подібними засобами інших фірм? чи з першого разу вдалося так рівномірно нанести?
просто я теж вдумала над спреєм , але вибрала крем (перламутровий для ніг),боялася, що не зможу рівномірно нанести спрей, і получиться леопард)
 
AnnaДата: Неділя, 30.06.2013, 10:34 | Сообщение # 131
Ангел
Группа: Подруга
Сообщений: 2295
Награды: 0
Репутация: 3849
Статус:
Цитата (kiss)
і як там справи з молочком?

kiss, ты знаешь, нормально, без пятен smile наверное, это за мои старания, очень долго скрабировала ноги, а потом очень интенсивно втирала молочко hihi оттенок, конечно, чуть желтит, но не критично...наносила в понедельник, через пару дней желтизна смылась, остается очень натуральный оттенок загара da но, что хочу сказать,молочко более стойкое, чем перламутровый гель da


Сообщение отредактировал Anna - Неділя, 30.06.2013, 10:37
 
GoldylockДата: Неділя, 30.06.2013, 14:35 | Сообщение # 132
Царевна
Группа: Подруга
Сообщений: 765
Награды: 1
Репутация: 3245
Статус:
Я хотіла би похвалити спрей після засмаги інтенсифікатор засмаги. Він теж з легким оранжевим відтінком і дає ефект автозагара. Після засмаги на морі з цим молочком я мала рівномірний і стійкий загар.
Вистачило 1 пляшечки для мене однієї на 2 роки. Цього літа знову взяла цю штуку заміною подарунка до 145гр.
Але ось на море не попадаю цим літом.
Використовую його також для обличчя, особливо коли носик почервоніє після прогулянок.
 
СолькаДата: Неділя, 30.06.2013, 15:18 | Сообщение # 133
Ангел
Группа: Подруга
Сообщений: 1942
Награды: 0
Репутация: 1837
Статус:
kiss, спреєм до того не користувалася, це було вперше. Але читала на нього багато позитивних відгуків і вирішила спробувати саме його. Основне перед нанесенням добре поскрабити шкіру і нанести зволожувальний крем. Плям з ним ще не було, на відміну від іншого (іншої марки, який купила вже після спрею ІР, для порівняння) - там окрім яскравого оранжевого (неприродного) відтінку ще було декілька плям.
 
gataДата: Субота, 06.07.2013, 14:32 | Сообщение # 134
Ангел
Группа: Старые подруги
Сообщений: 2027
Награды: 1
Репутация: 5398
Статус:
Девочки,а кто-то уже пользовался Макси-Спреем с Высоким Уровнем Защиты SPF 30,не могу найти на него отзывы confuse
 
Ros@Marin@Дата: Субота, 06.07.2013, 15:07 | Сообщение # 135
Ангел
Группа: Подруга
Сообщений: 1475
Награды: 1
Репутация: 2929
Статус:
gata, Я пользовалась,всё заявленное выполняет ,понравился.
 
Форум » Косметика Ив Роше » Средства Ив Роше » Средства для загара, после загара и автозагары (Protectyl Vegetal , Bronze Nature, и т.д. отзывы.)
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 | Зробити безкоштовний сайт з uCoz