Четверг, 15.04.2021, 07:45
         Подруга
Приветствую Вас Гость

Письмо дедушке Морозу-2012 - Страница 4 - Форум

Погода в Украине
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 4 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Модератор форума: Ёлка, Liv  
Форум » Праздники и подарочки » Архивчик » Письмо дедушке Морозу-2012
Письмо дедушке Морозу-2012
ЕленчикДата: Понедельник, 08.10.2012, 23:02 | Сообщение # 1
Шальная Админша
Награды: 29
Статус:
Девочки,давайте вспомним наше детство,когда мы писали письма дедушке Морозу-рассказывали ему о наших желаниях. Вот и тут прошу написать письмо вашему Дедушке-может рассказать о себе,о своих хобби и увлечениях,о своих каких-то мечтаниях

код QER768 - скидка 5% при любом заказе IHerb

Карта Летуаль на 15% скидки 2060031919984

AmyДата: Среда, 07.11.2012, 11:25 | Сообщение # 46
Ангел
Награды: 0
Статус:
Люба Дідусю Морозе! Напевно я була не дуже чемною дівчинкою: довго не писала тобі, примушувала хвилюватися і нервуватися. А ще я інколи прогулювала пари і не завжди поступалася страшим місцем у транспорті. Але я дуже-дуже стараюся виправитися, щоб порадувати тебе!
Я вважаю себе прагматичною людиною, люблю, щоб для всього було своє місце і призначення, тому не люблю подарунків, які просто займаються місце і збирають пилюку на поличках. З іншого боку, я сентиментальна і романтична, тому багато речей все ж збирають пилюку, бо я ніколи не дозволяю собі викидати подарунки. Адже всі вони від щирого серця і з добрим наміром. Особливо цінним для мене є те, що зроблене власними руками, бо в такі речі люди вкладають частинку своєї душі.
Не зважаючи на те, що мені майже 25 років, я часто впадаю в дитинство, а ще частіше - в підлітковий вік. Тому Новий рік в мене в першу чергу асоціюється з канікулами, запахом ялинки і мандаринками. Буду рада отримати від тебе щось, що нагадуватиме мені про це свято цілий рік!
А ще було б дуже непогано, якби ти подарувала мені автомат. Бажано чотири - з усіх державних іспитів в університеті цього року. Але я розумію, що це за межами реального, тому згодна на банальний калашников. Обіцяю використовувати його з розумом!
Дякую тобі за те, що ти в мене є! З нетерпінням чекаю від тебе звісточки!

П.С. Мама так і не зв'язала мені червоний беретик в компанію до чудового шарфика, який я отримала на 8 березня від моєї Феєчки Катрусі...

- Скільки тобі років? 17?
- А що, так гарно виглядаю? ^^
- Ні, так по-дурному поводишся!

Сообщение отредактировал Amy - Среда, 07.11.2012, 11:29

Форум » Праздники и подарочки » Архивчик » Письмо дедушке Морозу-2012
  • Страница 4 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Поиск: